آموزش تجسم پیشرفته به زبان ساده (بالا بردن سرعت رسیدن به خواسته)

آموزش تجسم پیشرفته

اصل مطلب

طبق قانون جذب ، ما فقط چیزهایی رو وارد زندگیمون میکنیم که احساسش رو درون خودمون به وجود آوردیم یا به بیان ساده تر یک روزی بهش توجه کردیم و این توجه باعث شده درمورد اون موضوع فکر کنیم و وقتی درمورد چیزی فکر میکنیم احساسش درون ما به وجود میاد و به وجود اومدن این احساس ، باعث میشه ما انرژی و ارتعاش اون خواسته رو به جهان هستی ارسال کنیم و دقیقا همون چیز بدون ذره ای خطا وارد زندگی ما بشه.

ما این روند رو خلاصه گفتیم اما ارتعاش به مقدار معینی باید ارسال بشه و زمانش هم بستگی به شما و قدرت احساس و ارتعاشی که ارسال میکنید داره و ما در این متن قصد داریم که بیان کنیم که چطور میشه قدرت ارتعاش و انرژی رو بالا ببریم تا در زمان کوتاه تری خواستمون رو وارد زندگیمون کنیم.

آگاهی اولیه

وقتی شما در ذهنتون تصویر چیزی رو میسازید ، مغزتون نمیتونه متوجه بشه که این تصویر واقعیت داره یا فقط یه تصویر سازیه و وقتی یک مدت این کار رو ادامه میدید ذهن باورش میشه که شما اون چیز رو دارید یا فکر میکه که اون شرایطی که تجسم کردید واقعیت داره.

چرا تجسم باعث جذب خواسته میشه ؟

قانون جذب به زبان ساده یعنی هر احساسی که درونتون داشته باشید ، اتفاق هایی در زندگی شما رخ میده که اون احساس رو بیشتر تجربه کنید.
وقتی شما تصویر چیزی که میخواید رو توی ذهنتون میسازید ، این باعث میشه که مغز شما فکر کنه شما واقعا در اون شرایط قرار دارید ، و این امر باعث میشه احساس داشتن اون چیز درون شما شکل بگیره و این احساس باعث جذب خواسته شما میشه و نه صرفا تجسم کردن.

 

دلیل جذب خواسته با تجسم چیه؟

جهان هستی توازن داره ، یعنی اینکه جهان هستی وظیفه داره که دنیای درون شما و دنیای بیرون شما رو مثل هم نگه داره.
و وقتی شما به عنوان مثال موبایل ندارید و در ذهنتون داشتن موبایل رو تجسم میکنید یعنی توازن جهان هستی بهم خورده و یعنی شما درونتون چیزی رو شکل دادید که در واقعیت هنوز اون رو ندارید و جهان هستی برای اینکه این توازن رو دوباره حفظ کنه ، در دنیای بیرون از شما هم ، شما رو به اون موبایل میرسونه و اینجوری جذب اتفاق میوفته.

نقش احساس در تجسم

وقتی شما تجسم میکنید و قصد دارید خواستتون رو احساس کنید ، باید احساستون خوب باشه تا چیزی که میخواید رو جذب کنید ، اگر احساستون بد باشه ، چیزی رو جذب میکنید که نمیخواید ، چیزی رو جذب میکنید که حال شما رو بد میکنه و دقیقا چیزی برعکس اون چیزی که میخواستید رو جذب میکنید. بنابراین اگر تجسم کردید و احساستون بد شد دو تا کار میتونید انجام بدید :

۱) جوری به اون موضوع نگاه کنید که احساستون خوب بشه
۲) دست از تجسم بکشید و وقتی احساستون خوب بود ادامه بدید

 

روش تجسم کردن خواسته

تصویر سازی کردن به توضیح زیادی نیاز نداره و همه ما درطول زندگیمون بارها انجامش دادیم چه زمانی که با قانون جذب آشنا بودیم چه نبودیم.
در هرمکانی که احساس راحتی میکنید ، چشم هاتون رو ببندید و تصویر چیزی که میخواید داشته باشید یا چیزی که میخواید بشید رو در ذهنتون بسازید و نکته مهم این هست که تصویر زمانی رو ببینید که اون خواسته انجام شده ، اون چیز رو دارید ، روند رسیدن به خواسته رو تجسم نکنید، تصویر زمانی رو بسازید که انگار همین الان دارید با اون خواسته زندگی میکنید.

هر خواسته ای که دارید ، زمانش فقط و فقط به این بستگی داره که شما چقدر احساس دارندگی میکنید و چقدر احساستون خوبه.

بالابردن قدرت تجسم.

۱) از حواس پنجگانه در تجسمتون استفاده کنید:
هرچی بیشتر از استفاده کنید ، تجسمتون قدرتمندتر خواهد بود ، اگر ماشین میخواید ، احساس کنید بوی نویی رو ، جزئیات رو ببینید ، جزئیات داخل ماشین رو لمس کنید ، احساس کنید بادی که میخوره به صورتتون ، ببینید خودتون رو داخل آینه ماشین ، بشنوید صدای ماشینتون و ماشین های دیگه رو.

۲) بعد از اینکه تصویرسازی تون رو به پایان رسوندید یا حتی درحین تجسم به هیچ عنوان به راه رسیدن به خواستتون فکر نکنید ، این بخشش دست شما نیست ، شما فقط و فقط زمانی رو تجسم کنید که به خواستتون رسیدید ، چون ذهن شما هنوز رشد نکرده که راه رسیدن به اون خواسته وارد زندگی شما بشه ، شما با تجسم کردن باعث رشد ذهنتون در مسیر اون خواسته میشید و این رشد باعث میشه راه های متعددی برای رسیدن به اون خواسته به زندگی شما بیاد.

 

۳) وابسته به نتیجه نباشید ، یعنی بعد از تجسم یا در حین تجسم فکر نکنید که دارید تجسم میکنید که نتیجه بگیرید ، این احساس بدی در شما به وجود میاره ، این یعنی اینکه شما اون خواسته رو ندارید و احساس نیاز میکنید بجای احساس دارندگی شما فقط تصویر رو بسازید و با هیچ چیز دیگه ای کاری نداشته باشید تنها کاری که باید انجام بدید همینه.

۴) بعد از هربار تجسم ، خواستتون رو رها کنید ، به معنای واقعی رها کنید خواستتون رو ، رها کردن به معنی آزاد گذاشتن کائنات برای رسوندن شما به خواستتون هست ، هر لحظه که شما احساس نیاز کنید جوری که انگار اون خواسته رو ندارید ، انگار دست و پای کائنات رو میبندید و اجازه نمیدید اون خواسته وارد زندگی شما بشه.

 

۵) برای خواستتون نیازی به زمان گذاشتن نیست حتی اگر زمان هم بگذارید اگر قدرت ارتعاشتون بالا باشه زودتر از اون زمان میرسید اگر قدرت ارتعاشتون کمتر باشه دیر تر از اون زمان میرسید و در قانون جذب لزومی به تعیین زمان نیست و به گفته استرهیکس زمان گذاشتن برای رسیدن به یک خواسته به این معنیه که شما اون خواسته رو ندارید و به اون نیاز دارید.

دوستان عزیزم هر سوالی در رابطه با این متن دارید به قسمت پشتیبانی مراجعه کنید و سوالتون رو به آیدی تلگرام لوکس لایف ارسال کنید. در اولین فرصت پاسخ داده خواهد شد.

عکسهای انگیزشی در پیج اینستاگرام

مطالب آموزشی کوتاه در کانال تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام خودتون رو برای ما ارسال کنید