قانون جذب را به زبان ساده یاد بگیرید

قانون جذب

قانون جذب چیست ؟

اگر خیلی ساده بخوایم قانون جذب رو تعریف کنیم ، باید بگیم که قانون جذب یعنی ، شما به هرچیزی زیاد توجه کنید و روش انرژی فکری بذارید ، از راه های مختلف وارد زندگیتون خواهد شد ، چه خوب ، چه بد.

 

جهان انرژی ها

نکته بسیار مهمی که باید برای همیشه به خاطر بسپارید این هست که تمام جهان ما از انرژی تشکیل شده و توسط دانشمندان بارها به اثبات رسیده و در لا به لای گفته های رهبران دینی به این مطلب اشاره شده. و وقتی از یک فیزیکدان سوال کنی که جهان از چه چیزی تشکیل شده به شما خواهد گفت که از انرژی ، که نه به وجود میاد نه از بین نمیره و فقط از شکلی به شکل دیگه تبدیل میشه و اگر هم از یک شخص دینی سوال کنید میگه همه چیز از خداست و خدا هم نه زاده شده و نه از بین خواهد رفت.

وقتی میگیم که جهان ما از انرژی تشکیل شده یعنی هرچیزی که میبینیم فقط و فقط از انرژی و تشکیل شده ، نگاهی به اطرافتون بندازید ، هر جسمی هر شیء ای همه و همه از انرژی هستن. من و شما از انرژی هستیم ، افکارمون از انرژی هستن ، ماشینی دلخواهمون از انرژیه ، شاید درکش براتون سخت باشه ولی شرایطی که در اون قرار داریم فقط از انرژی تشکیل شده.

هرچی بیشتر دنیایی که داخلش زندگی میکنیم رو از انرژی ببینیم ، جذب کردن برامون راحت تر خواهد بود و سرعت بیشتری خواهد داشت.

قانون جذب

فرکانس در قانون جذب

ببینید ما گفتیم که همه چیز از انرژی تشکیل شده و هر چیزی که در دنیا هست از انرژیه، و حالا این مطلب رو هم میخوایم اضافه کنیم که همه چیز از انرژیه و دارای فرکانس مخصوص به خودشه ، فرکانس یه جورایی مثل آدرس اون شیء میمونه مثلا شما یک چیز خاص میخواید ، فرکانس اون چیز ۱۰۰۰ هست و فرکانس فکری الان شما روی ۱۰۰ هست و خب طبیعتا اون چیز وارد زندگی شما نخواهد شد، حتی اگر به گفته ی خیلی از کلیپ های انگیزشی سخت کار کنی ، تلاش کنی ، زور بزنی ، فقط و فقط نتایجی که با فرکانس شما همتراز باشه وارد زندگی شما میشه نه بیشتر نه کمتر ، و اگر شما هرجایی میرید بی احترامی میبینید ، به عنوان مثال فرکانس شما ۵۰ هست و کسی که بهش احترام میذارن فرکانسش ۱۵۰ هست ، شما با این فرکانسی که الان دارید حتی اگر تموم آدمهایی که شما رو اذیت میکنن به صورت فیزیکی از زندگیتون خارج کنید دقیقا عین همون آدم ها دوباره وارد زندگی شما خواهند شد ، شما تا آخر عمر هم بدون اینکه فرکانس خودتون رو بالا ببرید بخواید به صورت فیزیکی و تلاش و زور یک چیزی رو توی زندگیتون تغییر بدید قطعا اذیت خواهید شد و این روند برای شما عذاب آور خواهد بود. ماشین ، خونه ، پول ، شرایط ، شخصیت ، روابط ، آدم های اطرافتون و … و هرچیزی که الان هستید همه این ها به فرکانس شما بستگی داره نه به هیچ چیز دیگه.

 

عملکرد قانون جذب

تنها کاری که قانون جذب انجام میده اینه که چیزهای هم فرکانس و هم انرژی رو کنار هم قرار میده. شما فرکانس خودتون رو با افکارتون تنظیم میکنید با افکارتون تعیین میکنید که چه چیز هایی با چه فرکانس هایی وارد زندگیتون بشه، کیفیت زندگی شما ارتباط مستقیم داره با کیفیت افکار شما. تک تک افرادی که  در طول زندگیتون باهاشون برخورد دارید چه کوتاه چه بلند مدت همه و همه رو با تنظیم فرکانس هاتون تعیین کردید. اگر همین امروز اتفاق خوبی برای شما افتاد شما بذرش رو قبلا کاشتید و حتی اگر مشغول قدم زدن هستید و پاتون داخل چاله ای گیر میکنه رو شما به زندگیتون جذب کردید. هرچیزی به هر شکلی که در شما کوچک ترین تغییر احساسی رو به وجود بیاره رو شما جذب کردید. چون شما قبلا یک احساسی رو درون خودتون به وجود آوردید و امروز جوابش رو گرفتید. انرژی فوق العاده هوشمنده و با بالاترین دقت ممکن جواب تمامی فرکانس های شمارو به شما برمیگردونه.

هروقت دیدید یک کار به سختی داره انجام میشه یا گره میخوره بدونید راهو دارید اشتباه میرید اگر دیدید به راحت ترین شکل و خیلی لذت بخش دارید مسیر رسیدن به هدفتون رو طی میکنید یعنی در راه درست قدم برمیدارید.

قانون جذب

هم فرکانس شدن با خواسته

وقتی شما تمرکزتون رو بذارید روی بالا بردن فرکانس خودتون توی هر زمینه ای ، راه ها و شرایطی برای شما پیش خواهد اومد که با یک حرکت فیزیکی کوچک بهش میرسید. مثال:

فرض کنید شما هرجایی که میرید مورد تمسخر قرار میگیرید و زیاد جدی گرفته نمیشید. و فرض کنید فرکانس الان شما ۵۰ هست و فرکانس محترم بودن ۱۵۰ هست. شما بدور از اینکه بخواید زور بزنید و این مسخره شدن هارو گردن افراد بندازید سعی میکنید فرکانس خودتون رو بالا ببرید شما با یک سری تمرین ها فرکانس خودتون رو بالا میبرید و به ۸۰ میرسونید ، این یعنی یه قدم به سمت هدف برداشتید ، و میبنید نسبت به قبل کمتر مورد تمسخر قرار میگیرید یا اینکه خیلی کمتر شده و شما به بالا بردن فرکانس خودتون ادامه میدید و به ۱۲۰ میرسونید ، میبینید دیگه هیچ کس شمارو مسخره نمیکنه و میبینیدی بعضی ها میان که با شما صحبت کنن و نظر شما رو بپرسن شما همچنان ادامه میدید و به ۱۵۰ که میرسید میبینید که هرجایی که میرید مورد احترام هستید و روابط زیبایی دارید و احساس قدرت میکنید و خودتون رو دوست دارید و شاید هم کادوهای زیادی بگیرید و به چشم میبینید که بدون اینکه تلاش فیزیکی ای کنید یا بخواید تلاش زیادی بکنید تا دیگران به شما احترام بذارن خود به خود این شرایط وارد زندگی شما شد و میبینید هرجا هر حرفی که میزنید مورد توجه قرار میگیره و خیلی ها که اطراف شما هستن شما رو تایید میکنن.

 

 و این نکته رو هم بخاطر بسپارید : به یک باره نمیشه که فرکانس خودتون رو مقدار خیلی زیادی بالا ببرید ، این روند پله پله طی خواهد شد و این اعداد فرضی هستن و حتما بعد از ۵۰ به عدد ۸۰ نمیرسید ، اگر انرژی درستی روی تمرین بذارید و به بیشتر از ۸۰ میرسید و اگر کمتر انرژی بذارید به کمترش میرسید و این که چقدر زود یا دیر فرکانس خودتون رو با فرکانس هدفتون همتراز کنید کاملا به شما بستگی داره.

قانون جذب

چگونه با خواسته هم فرکانس شویم ؟

با فکر کردن زیاد به اون شرایط دلخواهتون ، شما باید درطول زور تایم هایی رو به تمرین کردن اختصاص بدید ، به طور خلاصه بیان میکینم که راه های همفرکانس شدن با یک خواسته چیه.

 

  • فکر کردن به خواسته با احساس خوب
  • به وجود آوردن احساسِ داشتنِ اون خواسته

 

همین ، هیچ چیز خاص یا عجیبی وجود نداره ، شما فقط باید احساس داشتن اون شرایط یا چیزی که میخواید رو درونتون به وجود بیارید.

 

  • اگر اون خواسته رو داشتید چه احساسی داشتید ؟
  •  با دیگران چجوری رفتار میکردید ؟
  • خودتون رو چجوری میدیدید ؟
  • چه احساسی نسبت به خودتون داشتید ؟
  • چجوری راه میرفتید ؟
  • چجوری حرف میزدید ؟

 

شما میتونید حتی تجسم کنید اون شرایط رو و این روهم یادتون باشه که اگر احساستون بد شد ادامه ندید چون برعکسش رو جذب میکنید ، باید و باید احساستون خوب باشه چون شما احساستون رو جذب میکنید نه تصویری که توی ذهنتون پرورش میدید. حس مهمترین چیزیه که شما باید بهش توجه داشته باشید.

عکسهای انگیزشی در پیج اینستاگرام

مطالب آموزشی کوتاه در کانال تلگرام

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام خودتون رو برای ما ارسال کنید