نقش شگفت انگیز احساسات ما در رسیدن به خواسته ها

3

سلام و درود خدمت همراهان گرامی لوکس لایف، بدون کشتن وقت به سراغ مطلب اصلیمون میریم ، طبق قانون ثابت جهان یعنی قانون جذب ، شما چیزی رو وارد زندگیتون میکنید که روش خیلی انرژی و تمرکز میذارید. و گاهی خیلی هم تلاش کردید و روی چیزی خیلی زیاد تمرکز کردید یا خیلی از تمرین هایی که باهاشون آشنا بودید رو انجام دادید ولی نتیجه ای کاملا برعکس عاید شما شده. تا حالا فکر کردید دلیل این اتفاق چیه ؟

 

رکن اصلی قانون جذب

به گفته استرهیکس ، در وجود ما یک هدایتگر وجود داره که این هدایتگر ، وظیفش اینه که مارو هدایت کنه که به راه اشتباهی نریم و از خواستمون دور نشیم ، و به ما هشدار بده که داریم از هدف دور میشیم یا به ما بگه داریم به سمت خواستمون حرکت میکنیم.

 

دقیقا مثل نرم افزارهای مسیریاب که روی گوشی نصب میکنیم که وقتی مسیری رو اشتباه میریم به ما هشدار میده. این هدایتگر ، “احساس ماست”

 

، وقتی در حال انجام کاری ، یا موقع فکر کردن به چیزی احساس خوبی داریم قطعا در مسیر درست قرار خواهیم گرفت و افکاری به ذهن ما میاد که مارو به خواستمون نزدیک میکنه و وقتی احساس شما خوبه محاله که افکار بد و مخرب وارد ذهن شما بشه ولی وقتی احساس شما بده فقط به افکار منفی دسترسی دارید و با احساس بد جلوی ورود افکار مثبت رو میبندید و اجازه ورود به اونها نمیدید و بخاطر همین هست که اکثر بزرگان به ما گفتن که روی راه حل تمرکز کنید نه روی مشکل ، چون با تمرکز روی مشکل بلاشک احساس شما بد خواهد شد و طبق قوانین ثابت جهان ، از اون حس و احساس بیشتر به شما داده خواهد شد و حس شما بیشتر و بیشتر منفی خواهد شد بنابراین احساس خوب مهم ترین رکن قانون جذب هست و شما باید با ظرافت و حساسیت هرچه تمام تر حواستون به احساستون باشه ولی مراقب باشید که به صورت وسواس گونه نباشه و به اصطلاح به خودتون گیر ندید.

 

و یک نکته مهم رو هم جا داره که همینجا توضیح بدم که منظور ما از خواسته ، یعنی هر خواسته ای که شما دارید و اصلا خوب بودن یا بد بودن مطرح نیست ، هرچیزی که شما خواستارش هستید و میخواید که در زندگیتون اون رو داشته باشید یا تبدیل به اون شخص بشید ؛ تاکید میکنم هر خواسته ای.

 

 

 

چرا قانون جذب ، برای من کار نمیکنه ؟

هرچیزی دو طرف و دو وجه داره ، به مثال زیر توجه کنید:

فرض بگیریم که شما میخواید یک ماشین جدید داشته باشید

و این خواسته دو وجه یا دو طرف داره.

 

۱) داشتنِ ماشین جدید

۲) نداشتن ماشین جدید

 

به طور خلاصه میشه گفت که اگر به ماشین توجه کنید و احساستون بد باشه نداشتن اون ماشین رو جذب میکنید و اگر احساستون خوب باشه داشتن اون ماشین رو جذب میکنید.

شما هر تمرینی که بلد هستید رو انجام میدید مثل تجسم کردن ، عبارت تاکیدی یا صدهاتمرین دیگه ولی احساستون بد میشه این یعنی اینکه دارید حسرت میخورید ، احساس دارندگی ندارید ، یعنی این احساس درونتون به وجود نمیاد که انگار همین الان صاحب اون ماشین دلخواهتون هستید ، و این باعث میشه اون طرفی رو جذب کنید که دوستش ندارید و نداشتن و دور شدن از اون ماشین رو جذب خواهید کرد.

تمام تمرینات فقط وسیله ای هستند که احساس شما رو خوب کنند و این حس رو درون شما به وجود بیارند که انگار شما به خواستتون رسیدید. این جنس احساس شماست که باعث جذب خواستتون میشه و خود تمرین باعث جذب کردن چیزی نمیشه ، اگر حین انجام دادن تمرین ، احساس داشتن خواستتون رو نمیکنید ، قطعا تمرین برای شما یا جواب نخواهد داد یا سمت منفی اون خواسته عایدتون خواهد شد.

 

2

روند جذب

 

به این نکته خیلی توجه داشته باشید. شما احساس رو جذب میکنید نه چیزی که بهش فکر میکنید. این یعنی چی ؟ فرض میگیریم شما همین الان از خواب بیدار شدید و میخواید به بیرون از خونه برید و احساس ترس دارید. با این احساس باید منتظر چه اتفاقی بود ؟

 

 

+ احتمال داره برید بیرون و یه سگی پارس کنه و شما بترسید

+ احتمال داره ماشینی پشت سرتون بوق بزنه و شما بترسید

+ احتمال داره کسی شمارو بترسونه

+ احتمال داره توی شرایطی قرار بگیرید که باعث ترستون بشه

 

شما به سگ فکر نکردید ، شما به بوق ماشین فکر نکردید ولی احساسی که داشتید ، احساس ترس بوده ، و بخاطر همین اتفاق هایی توی زندگی شما رخ داده که از اون حس ، بیشتر وارد زندگی شما بشه و وقتی شما تصمیم میگیرید که آگاهانه احساس چیز هایی که دوست دارید رو درون خودتون بسازید ، باید منتظر اتفاق های خوبی باشید که دقیقا مطابق احساس شماست ، بدون ذره ای خطا. حالا فرض بگیرید که اگر احساس جذابیت رو امروز درونتون بسازید و نگهش دارید چه اتفاق هایی براتون رخ خواهد داد ؟؟

 

 

یا هرکدوم از احساس های زیر:

احساس داشتن پول

احساس اجتماعی بودن

احساس خوش صحبت بودن

احساس داشتن اعتماد به نفس

یا هر احساس دیگه ای که دلتون میخواد

 

 

تنها وظیفه ما ایجاد این احساس هاست و باقی کار رو خداوند با این قانون قدرتمند برای ما رقم خواهد زد و به اون سمت که چجوری و از چه راهی قراره برسه به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان فکر نکنید.

عکسهای انگیزشی در پیج اینستاگرام

مطالب آموزشی کوتاه در کانال تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام خودتون رو برای ما ارسال کنید