قانون جذب – ۷ دشمنی که شما را از خواسته هایتان دور میکند

gangster-4146707_1920

در این مقاله قصد داریم درمورد ۷ تا از موانعی صحبت کنیم. که در استفاده از قانون جذب به شدت ما رو پایین میکشن. و مارو از خواستمون دور میکنن و مانع داشتن احساس خوب میشن.

 

۱) احساس بد

این نکته رو در اکثر متن های سایت لوکس لایف بیان کردیم. اما چون اهمیت بسیار بالایی داره دوباره لازم هست که تکرار بشه. طبق قانون جذب ، شما هرچیزی رو که احساسش میکنید جذب میکنید. نه فقط چیزی رو که بهش فکر میکنید. این احساس شماست که سازندست و این یعنی هر احساسی رو که در درونتون به وجود بیارید اتفاق هایی رخ میدن که شما اون حس رو بیشتر تجربه کنید. مهم ترین چیزی که مانع شما در جذب خواستتون میشه احساس بده.

هرچیزی که الان توی زندگیتون هست و دوستش ندارید یعنی قبلا به مقدار خیلی زیادی احساس منفی درونتون شکل گرفته. و ارتعاش منفی به خواستتون فرستادید. هرچیزی که در شما احساس بد به وجود بیاره یعنی اون چیز مانع شما در جذب خواسته هاتون خواهد بود. در هر زمینه ای.

 

۲) وابستگی به نتیجه

در استفاده از قانون جذب وقتی شما وابسته نتیجه میشید، احساس بدی دارید و احساس نیاز میکنید. احساس نیاز باعث میشه نیاز داشتن بیشتری رو به زندگی خودتون جذب کنید. و این دقیقا برخلاف خواسته شماست. شما وقتی اون چیز رو دارید دیگه احساس نیازی ندارید و واقعا احساس میکنید که اون رو دارید ، این احساس دارندگی باید در شما به وجود بیاد ، دقیقا این احساسه که خواسته شمارو وارد زندگیتون میکنه.

وابستگی به نتیجه ، قانون جذب

۳) تمرکز روی شرایط الان

برای خیلی از ما که از قانون جذب برای رسیدن به خواستمون استفاده میکنیم پیش اومده که سعی میکنیم احساسمون رو خوب کنیم اما انگار نیروی عظیمی مارو پایین نگه میداره. و اجازه نمیده که احساسمون رو خوب کنیم. یا گاهی سعی میکنیم تمرین های قانون جذب رو انجام بدیم اما انگار زورمون نمیرسه که ارتعاش خواستمون رو بفرستیم. و بجای اینکه احساس ما خوب بشه ، دقیقا برعکس ، احساسمون بدتر هم میشه.

این به این معنیه که ما تمرکزمون روی شرایط الانه و این به ما اجازه نمیده که احساسمون رو خوب کنیم. ما به هرچیزی توجه کنیم اون احساس درون ما شکل میگیره. درسته شاید شما دارید به چیزی که میخواید توجه میکنید ولی اگر توجه میکنید و احساستون بده دقیقا یعنی دارید به نداشتن اون خواسته تمرکز میکنید. و تمرکز کردن روی شرایط الان یعنی تمرکز روی نداشتن اون خواسته. و گاهی اوقات ما متوجه وجود این احساس نمیشیم. به محض اینکه توجه تون رو کنترل کنید و جوری به موضوع نگاه کنید که حال خوب به شما بده ، احساس شما به راحتی تغییر میکنه.

 

۴) بی صبری و عجله

یکی از پنهان ترین احساسات بد که احتمال داره ما متوجه اون نشیم عجله کردن برای رسیدن به یک خواسته ست. گاهی ما سعی میکنیم که ارتعاش خواستمون رو بفرستیم و فکر میکنیم که برای رسیدن به خواستمون شوق داریم. ولی گاهی ما به اشتباه فکر میکنیم که شوق داریم. درحالی که داریم بی صبری میکنیم احساس نیاز شدید میکنیم. و این یعنی به کائنات میگیم من اون چیز رو ندارم. پس کِی میاد ؟ و این دقیقا یعنی احساس بد و دور شدن از خواسته.

و گاهی احساس شوق داشتن رو با بی صبری اشتباه میگیریم. اما قانون جذب با حساسیت بالایی احساسات شمارو تشخیص میده. اگر مقداری روی حستون دقیق بشید میتونید فرقشون رو متوجه بشید.

بی صبری و عجله ، قانون جذب

۵) فکر کردن به راه رسیدن به خواسته

شما فکر کنید که رهبر یک تیم هستید و مطمئن هستید که هرچیزی که به اعضای تیم بگید بدون کوچکترین خطایی انجام میدن. مو به مو و با جزئیات کامل به چیزهایی که شما میگید عمل میکنن. و شما به این موضوع ایمان دارید. وقتی شما به اونها میگید فلان کار رو انجام بدن هیچ وقت دیگه به خودتون زحمت نمیدید که حدس بزنید اونها قراره چجوری و از چه راهی و با چه روشی اون کار رو انجام بدن. نه!

شما فقط منتظر نتیجه میمونید و فقط نتیجه کار برای شما مهمه. توی زندگی واقعی هم به همین شکل. وظیفه قانون جذب هم فقط همینه. کائنات با دقت فراوان و بدون کوچکترین خطا به تمام ارتعاشات شما پاسخ میده. و اصلا نیازی نیست شما بدونید که از چه راهی قراره به خواستتون برسید. راهش اصلا مهم نیست. شما فقط باید روی دریافت خودتون کار کنید. و هرلحظه به چجوری و چگونگی رسیدن به اهداف فکر کنید ، قطعا ارتعاش منفی به خواستتون میدید. شما فقط احساس دارندگی اون چیز رو به وجود بیارید و صبر کنید. صبر کنید نه تحمل ، با دید درست صبر کنید.

تعمیرگاه قانون جذب

۶) تعمیرگاه

فرض بگیریم که شما شخصی هستید که رابطه های خوبی ندارید. و دلتون میخواد رابطه های قشنگ و صمیمی داشته باشید. و میخواید طبق قانون جذب عمل کنید و به چیزی که میخواید برسید. پس شما باید فقط روی چیزی تمرکز کنید که میخواید و اون رو خلق کنید.

و باید دیدتون این باشه که میخواید چیز جدیدی رو وارد زندگیتون کنید. و هرگز نباید دیدتون این باشه که رابطه های من خرابه و من میخوام این روابط رو تعمیر کنم. نه! باید از زاویه‌ای به موضوع نگاه کنید که شما شخصی هستید که میخواید رابطه های خوبی رو وارد زندگیتون کنید.

پله برقی برعکس قانون جذب

۷) پله برقی برعکس

تصور کنید که دوتا پله برقی کنار هم قرار دارن و یکی به سمت پایین میره و یکی به سمت بالا. شما طبقه پایین هستید و میخواید به طبقه بالا برید. شما از کدوم پله برقی استفاده میکنید؟ بله مشخصه اون پله ای که با مسیر شما هم جهته. و هرگز وقتی میخواید به سمت بالا برید ، روی پله ای نمیرید که به سمت پایین حرکت میکنه.

قانون جذب دقیقا همینجوری کار میکنه. به همین سادگی. شما باید به راحتی به خواستتون برسید. این قانونه. هرجا دیدید دارید زور میزنید. یا داره به شما فشار میاد. یا دارید سعی میکنید به زور به چیزی برسید. یعنی دقیقا دارید برخلاف چیزی که میخواید حرکت میکنید.

وقتی ما احساسمون خوبه ، یعنی در پله برقی درست قرار داریم. و این کار خود به خود مارو در مسیری قرار میده که اون خواسته وارد زندگی ما میشن. و توجه داشته باشید که قدم به قدم و ذره ذره این خواسته ها وارد زندگی ما میشن. اما وقتی احساسمون بد باشه و زور بزنیم یعنی روی پله ای که خلاف جهت مسیر ماست قرار داریم.

اگر سوالی دارید به قسمت پشتیبانی مراجعه کنید و سوالتون رو به آیدی تلگرام لوکس لایف ارسال کنید. در اولین فرصت پاسخ داده خواهد شد.

عکسهای انگیزشی در پیج اینستاگرام

مطالب آموزشی کوتاه در کانال تلگرام

۲ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام خودتون رو برای ما ارسال کنید