افزایش اعتماد به نفس با قانون جذب

gent

آگاهی اولیه برای شروع

اول لازمه که یه توضیح پایه ای برای شما دوستان عزیز بدم تا راحت تر مفهوم این متن رو درک کنید

قانون جذب به زبان ساده و خلاصه یعنی اینکه ما در لحظه هر احساسی داشته باشیم ، اتفاق هایی توی زندگی ما رخ میده تا از این احساسی که داشتیم بیشتر به ما بده ، حالا اجازه بدید با هم یه مثالی رو مرور کنیم.

به عنوان مثال شما فرض کنید که شما از خواب بیدار شدید و بی دلیل احساس خوبی نسبت به خودتون ندارید ، چون قانون جذب بلافاصله به احساس ما و انرژی ای که در لحظه داریم جواب میده ، از همون لحظه شرایط اطراف ما تغییر میکنه و شرایط جوری میشه که با انرژی و احساسی که ما داریم یکی باشه.

حالا با این احساس و انرژی ای که ما داریم باید منتظر چجور اتفاق هایی باشیم ؟

 

+ احتمال داره یه بی توجهی ببینید

+ احتمال داره با کسی بحثتون بشه و از همون احساس بیشتر به شما داده بشه

+ احتمال داره مسخره بشید

+ احتمال داره یه حرف بدی بشنوید

و هزار تا احتمال دیگه و معمولا اتفاق ها قابل پیش بینی نیستند.

 

و فقط کافیه شما انرژی و احساستون رو تغییر بدین و بلافاصله شرایطی که درش هستید شروع به تغییر کنه چون قانون جذب تنها کارش اینه شرایط اطراف مارو جوری بسازه که دقیقا مطابق انرژی و احساسی باشه که ما داریم ، همین !!!

حالا اگر انرژی و احساستون رو جوری تنظیم کنید که با خواسته ای که دارید باید منتظر چجور اتفاق هایی باشیم ؟؟

فرض بگیریم شما احساس خوبی نسبت به خودتون دارید

 

+ احتمال داره تعریف هایی بشنوید که تاحالا خبری از این تعریفا نبود

+ احتمال داره رابطه های جدید مثبتی وارد زندگیتون بشه

+ قطعا بیشتر جدی گرفته میشید

+ قطعا دوست داشتنی تر میشی

+ میبینید که حرفهای شمارو بیشتر تایید میکنن

+ آرامش بیشتری دارید و هرجایی که هستید احساس راحتی میکنید

+ بیشتر با شما معاشرت میکنن

 

بدون اینکه شما بخواید به صورت فیزیکی برید تلاش کنید یا حتی بخواید سعی کنید که برید با کسی رابطه برقرار کنید ، خود به خود این شرایط خوب برای شما پیش میاد و به همین راحتی شما به انرژی و احساس مثبتی که درون خودتون ایجاد کردین میرسید.

چجوری باید انرژی و احساس داشتن اعتماد به نفس رو به وجود بیارم ؟

 

یه تمرین ساده هست که به شما کمک میکنه که این انرژی و احساس رو درون خودتون ایجاد کنید.

تمرین به این شکله:

مواردی رو برای شما میگم که باید یادداشت کنید و وقتی که دارید این موارد رو مینویسید باید روی احساستون حساس باشید و سعی کنید که این موارد رو احساس کنید.

 

+ ویژگی های ظاهری ای که دارید که دوستشون دارید.

+ کارهایی که تا الان انجام دادید که افتخار میکنید به این کارتون.

+ تعریف هایی که از شما شده و احساس خوبی داشتید.

+ ویژگی های اخلاقی زیبایی که دارید که دوستشون دارید.

 

موارد بالا رو یادداشت کنید و مدام این هارو مرور کنید و نیازی هم نیست که تعداد خیلی زیادی رو بار اول بنویسید ، شما این لیست رو بنویسید و هر وقت هم که مورد جدیدی به ذهنتون رسید به این لیستتون اضافه کنید و این لیست رو به مدت یک ماه و هرشب قبل از خواب و بعد از بیدار شدن مرور کنید ، شما میتونید هرزمانی که دوست داشتید مرور کنید اما به شما دلیلش رو میگم که چرا گفتم قبل و بعد از خواب.

anthracite-how-to-wear-xlarge

+ این تمرین چجوری اعتماد به نفس شمارو افزایش میده ؟

مواردی که توی تمرین گفته شده و شما باید یادداشت کنید باعث میشه احساس ارزشمندی و احساس دوست داشتنی بودن ، احساس اعتماد به نفس درون شما ایجاد بشه و همونطور که گفتیم قانون جذب شرایط اطراف شما رو طبق احساس شما تغییر میده و از این احساس اعتماد به نفس بیشتر وارد زندگی شما میشه و این تمرین شایستگی شما رو پله پله بالا میبره و شما شایسته اعتماد به نفس بالا میشید.

 

+ چرا باید تا یکماه این تمرین انجام داده بشه ؟

اگر به زبان ساده بخوایم بگیم ، سیستم ذهن و بدن ما جوریه که وقتی تا ۲۱ روز کاری رو انجام بدیم ، ذهن ما خود به خود اون کار رو انجام میده و مارو سوق میده به سمت انجام دادن اونکار یا به عبارت دیگه وارد ناخودآگاه شما میشه ، وقتی شما تا ۲۱ روز این تمرین رو انجام میدید بعد مدتی ذهن شما خود به خود به خوبی های شما تمرکز میکنه و بدون اینکه شما بخواید زحمت زیادی بکشید اعتماد به نفس شمارو بالا نگه میداره و خود به خود اتفاقی هایی رو جذب میکنید که بیشتر ، از این احساس خوب به شما داده میشه و ماهم گفتی ۳۰ روز انجام داده بشه که به طور قطع این انرژی و احساس درون شما نهادینه بشه.

 

+ چرا باید قبل و بعد از خواب مرور بشه ؟

ذهن ما قبل و بعد از خواب ، یه حالی داره به اسم حالت آلفا ، که توی این حالت ذهن ما کاملا هوشیار نیست و وقتی شما این لیستی که نوشتید رو توی این زمان مرور میکنید ، ذهن شما خیلی کم مقاومت میکنه یا اصلا مقاومت نمیکنه و شما راحت تر میتونید احساس داشتن اعتماد به نفس رو درون خودتون بسازید و تثبیت کنید و باز هم تکرار میکنم که شما هرموقع دیگه ای هم که احساس کردید دوست دارید لیستتون رو مرور کنید هیچ مانعی نیست ، مهم احساس خوبیه که به شما میده ، همین کافیه.

نکته مهم

اینکه اصلا شما تلاش نکنید که به صورت فیزیکی بخواید کاری انجام بدید که ابراز وجود کنید یا بخواید توجه هارو به سمت خودتون جلب کنید ، وقتی شما به شایستگی برسید و ذهن شما در زمینه اعتماد به نفس رشد بکنه ، خود به خود آدم بزرگی میشید و خود به خود بدون زحمت و تلاش به خواسته خودتون میرسید و شرایط اطرافتون جوری میشه که شما میخواید.

به امید نتایج شگفت انگیز شما ، به زودی

عکسهای انگیزشی در پیج اینستاگرام

مطالب آموزشی کوتاه در کانال تلگرام

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام خودتون رو برای ما ارسال کنید